Jeśli chcesz, żeby Twoje wakacje lub ferie były fantastyczną i międzynarodową przygodą to ruszaj z nami w świat uczyć się języków!

Zagraniczny kurs językowy to nie nuda w klasie, ale niezapomniane przeżycie, zabawa i mnóstwo przyjaciół ze wszystkich kontynentów. Różnorodność zajęć rekreacyjnych, tematycznych i sportowych przyprawia o zawrót głowy. Dodatkowo zwiedzacie przepiękne zakątki świata i bierzecie udział w imprezach kulturalnych i artystycznych. Zajęcia popołudniowe wybieracie zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Miłośnicy sportu będą szaleć na imponujących obiektach sportowych, artyści staną na scenie, a osoby lubiące tworzyć wejdą do profesjonalnych pracowni.

Drodzy Rodzice,
Organizatorzy przykładają niezwykłą wagę do zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa uczestnikom kursów. Uczniowie mają zapewnioną opiekę przez 24 godziny na dobę: od momentu przybycia na lotnisko aż do czasu odlotu do domu. Wszystkie zajęcia są nadzorowane przez nauczycieli i opiekunów. Przy wyborze kadry decydujące jest doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi oraz nieposzlakowana opinia.

Do wyboru są kursy w pięknych szkolnych rezydencjach, akademikach lub u starannie wybranej i sprawdzonej rodziny goszczącej. W szkołach obowiązują limity narodowościowe, co oznacza, że turnusy nie są zdominowane przez uczniów z jednego kraju. Międzynarodowe środowisko gwarantuje uczestnikom poznanie wielu kultur, zwyczajów i tradycji, a przyjaźnie zawarte w czasie wakacji motywują do używania języka również po powrocie do domu.

Nasze kursy

dziewczynka
Język Angielski
dzieci
Język Niemiecki
dziecko uczy się angielskiego
Język Francuski
wyjazd językowy
Język Hiszpański