Jesteśmy profesjonalnym centrum doradztwa edukacyjnego. Od wielu lat podróżujemy po świecie, żeby odwiedzać szkoły, sprawdzać jakość kursów, kontrolować warunki zamieszkania i udostępniać Państwu zagraniczną edukację najwyższej jakości. Doświadczenie łączymy z wiedzą, którą potwierdzają liczne certyfikaty i zdane z wyróżnieniami egzaminy oraz akredytacja British Council.

Wszystkie nasze działania mają na celu umożliwienie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym czerpanie korzyści z najlepszej edukacji zagranicznej.

Szkoła całoroczna za granicą – O szkołach zagranicznych wiemy prawie wszystko. Otrzymasz od nas pakiet informacji i kompleksową pomoc. Nie martw się, jeśli nie wiesz od czego zacząć. Nasi eksperci zadbają o to, żebyś dostał się do szkoły swoich marzeń.

Studia za granicą – Europa a może Stany? Pomożemy Ci przejść przez cały proces aplikacji, wybrać uczelnię lub kierunek, przygotujemy do egzaminów, załatwimy formalności. Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji, więc zapewnimy Ci wszechstronną pomoc. Wszystko jest możliwe jeśli tylko chcesz!

Kursy wakacyjne – Tematyczne, językowe, specjalistyczne – mamy dla Ciebie cały świat do dyspozycji. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo uczestników i najwyższa jakość kursów.

Ferie zimowe – Narty w Szwajcarii, kurs angielskiego w Anglii, a może Floryda? Zimą warto zrobić dla siebie coś fajnego!

Konferencje, festiwale, targi – na nasze zaproszenie przyjeżdżają do Polski przedstawiciele najlepszych szkół świata. Chcemy, żebyś Ty oraz Twoi rodzice mogli ich spotkać i dowiedzieć się, co możesz zrobić, żeby marzenia zmienić w rzeczywistość.

Warsztaty w szkołach – Zaproś nas do swojej szkoły – przekaż nauczycielom lub rodzicom. Prowadzimy bezpłatne warsztaty, na których zdobędziesz mnóstwo praktycznych informacji o edukacji za granicą. Jak zdobyć stypendium w świetnych szkołach? Jak aplikować na studia za granicą?

Strategiczne doradztwo edukacyjne – Pomagamy planować całą ścieżkę edukacyjną. Działania dostosowujemy do potrzeb i możliwości uczniów.

Edukacja dla dorosłych – perfekcyjnie organizujemy szkolenia, wakacje, urlopy i krótkie wypady. New York z przyjaciółmi, Londyn dla wymagających, Szanghaj dla ciekawych Azji…

Fundusze unijne – z ogromnymi sukcesami pomagamy polskim szkołom i przedszkolom zdobywać fundusze unijne.

Edukatio CONCIERGE – usługi specjalne.

Summer Memories – relacje uczestników
Jaką metodą uczyć dziecko języka obcego?
Le Rosey – szkołą królów
Wizyta w PnŚ – Gdzie warto się uczyć