Wyjazdy na kursy językowe dla dzieci i młodzieży to wielka przygoda, niezapomniane przeżycie i doskonała inwestycja na przyszłość. Nauka języka obcego połączona z poznawaniem różnych kultur przynosi niezwykłe efekty, a przyjaźnie zawarte w czasie kursów motywują do używania języka angielskiego również po powrocie z wakacji.

Kursy prowadzone są w ekskluzywnych szkołach z internatem tzw. boarding schools.

Różnorodność zajęć rekreacyjnych, tematycznych i sportowych przyprawia o zawrót głowy, a dobór wycieczek jest imponujący.

Dzieci mają do wyboru jazdę konną, golf, tenis, wspinaczkę ściankową, łucznictwo, hokej na trawie, pływanie, sporty wodne oraz wiele innych.

Uczestnicy zwiedzają przepiękne zakątki Anglii, biorą udział w imprezach kulturalnych i artystycznych,  a wszystko to pod okiem nauczycieli. Przy wyborze kadry decydujące jest doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi oraz nieposzlakowana opinia.

Organizatorzy przykładają niezwykłą wagę do zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa uczestnikom kursów. Uczniowie mają zapewnioną opiekę przez 24 godziny na dobę: od momentu przybycia na lotnisko w Wielkiej Brytanii aż do czasu odlotu do domu.

Organizowane przez nas wyjazdy językowe dla dzieci są starannie zaplanowane dzięki czemu zajęcia pozalekcyjne wypełniają dzieciom czas, aż do wieczora. Program zajęć grupowych uwzględnia zawsze indywidualne zainteresowania ucznia.

Na kursach obowiązują limity narodowościowe, co oznacza, że turnusy nie są zdominowane przez dzieci z jednego kraju. Międzynarodowe środowisko gwarantuje uczestnikom poznanie wielu kultur, zwyczajów i tradycji.

Cena kursu nie obejmuje kosztów przelotu. Bilet lotniczy do Londynu, zarezerwowany odpowiednio wcześnie kosztuje kilkaset złotych. Oferujemy pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz załatwiamy wszelkie formalności.

Nasze kursy

dziewczynka
Kursy językowe
dzieci
Kursy tematyczne
dziecko uczy się angielskiego
Testy kompetencji
wyjazd językowy
Boarding Schools