Szkoła Średnia za granicą

Szkoła za granicą

Nauka w szkole za granicą to dla młodego człowieka otwarcie drzwi, za którymi kryją się wielkie możliwości. Systemy edukacji na świecie są różnorodne, dlatego warto skorzystać z naszych konsultacji eksperckich. Regularnie odwiedzamy szkoły, żeby móc zaproponować Ci nie tylko te najlepsze, ale i najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i charakteru. Chcemy, żebyś nie tylko się uczył, osiągał sukcesy, rozwijał pasje, ale przede wszystkim, żebyś był szczęśliwy.

Przedstawiamy szczegółowe informacje o placówkach, przygotowujemy porównania i informacje o kosztach, przedmiotach, zakwaterowaniu, charakterze szkoły. Kompleksowo przeprowadzimy przez proces aplikacji, opracujemy dokumenty, przygotujemy Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie tylko doradzamy, ale też organizujemy wizyty w szkołach. To najlepszy sposób, aby poczuć atmosferę miejsca, w którym masz mieszkać i uczyć się samodzielności.

Najlepsze Boarding schools czyli szkoły z internatem mamy w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Kanadzie i USA. Poprzez indywidualne podejście do ucznia tak bardzo różnią się od polskich szkół. Tu każdy uczeń traktowany jest jak jednostka z wyjątkowym potencjałem. Młodemu człowiekowi poświęca się maksimum uwagi i wsparcia.

Dla każdego ucznia określa się indywidualne cele. Rodzice są poinformowani, jaka będzie ścieżka ich realizacji. Wszyscy mają zapewnioną opiekę 24h na dobę. Nauczyciele pomagają nastolatkom odkrywać swoje mocne strony i pokonywać bariery w nauce. W takiej atmosferze sukcesy przychodzą szybko i naturalnie, a dostanie się na studia na wymarzonej uczelni jest już tylko formalnością. Jeśli młodzi ludzie planują studia na zagranicznych uczelniach to szkoły przeprowadzają przez cały proces aplikacji, aby mieć pewność, że ich kandydat dostanie się na wybrany uniwersytet.

Galeria zdjęć

Szkoła Średnia za granicą
Szkoła Średnia za granicą
Szkoła Średnia za granicą
Szkoła Średnia za granicą
Szkoła Średnia za granicą
Szkoła Średnia za granicą